WBF-Türkiye XXXVI. İstanbul Tavla Şampiyonası
15-17 Aralık 2023 / Akgün İstanbul Hotel / İstanbul
ANA AKTİVİTE
MODERN TAVLA (144 oyuncu)
Şampiyon Burak Hakkı - İstanbul
Finalist Emrullah Coşar - İstanbul
Üçüncü Hikmet Tunç - Ankara
Dördüncü Cemalettin Yüksel - İstanbul
"Ekstra Kazanç" Birincisi Burak Hakkı - İstanbul
"Ekstra Kazanç" İkincisi Emrullah Coşar - İstanbul
Galipler Grubu Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Mağluplar Grubu Eşleşme Tablosu #1/2 için tıklayınız.
Mağluplar Grubu Eşleşme Tablosu #2/2 (İlk 24) için tıklayınız.
"HAMZA GÜVEN ANISINA"
ELİT KULÜP
ÖZEL (46 oyuncu)
Birincilik Emrullah Coşar - İstanbul
İkincilik Hikmet Tunç - Ankara
"BALIM AYAŞLI ANISINA"
BAYANLAR
ÖZEL (10 oyuncu)
Birincilik Gözde Diptaş - İstanbul
İkincilik Ayla Karmen Aydın - Marmaris
"MEHMET KOCAOĞLU ANISINA"
GELENEKSEL TAVLA (60 oyuncu)
Şampiyon Atalay Uluakay - Manisa
Finalist Gülderen Gücavlı - İstanbul
Üçüncü Fatih Bellici - İstanbul
Dördüncü Güral Bulut - Kocaeli
"ABDULLAH ŞİŞMAN ANISINA"
DANIŞMAN
ÇİFTLER (58 ekip)
Şampiyon Ingo Mohr / Svetlana Mohr - Almanya / Almanya
Finalist Ertuğrul Yılmaz / Osman Erkol - Ankara / İstanbul
Yarı finalist Oğuz User / Ümit Bata - İstanbul / Kuşadası
Yarı finalist Kerim Bilge / Umut Bilge - İstanbul / İstanbul
HAVUZ (50 oyuncu)
Şampiyon Arda Fındıkoğlu - İstanbul
Finalist Simon Kennedy-Rose - İngiltere
Üçüncü Aşur Yıldırım - İstanbul
Dördüncü Can Gümüş - İstanbul
1-PUAN (128 oyuncu)
Şampiyon Nejat Alkap - İstanbul
Finalist Hamit Hasbay – İstanbul
Yarı finalist Atalay Uluakay - Manisa
Yarı finalist Osman Erkol – İstanbul
MERİT`E DAVET (16 oyuncu)
Şampiyon Kemal Okal - İstanbul
Finalist Hakan Çınal - Sakarya
Yarı finalist Bülent Bahar - İstanbul
Yarı finalist Gülderen Gücavlı - İstanbul
UTT-2024 DAVET (12x8 oyuncu)
Şampiyon #1 Simon Kennedy-Rose - İngiltere
Şampiyon #2 Serkan Çalışır #1 - Sakarya
Şampiyon #3 Serkan Çalışır #2 - Sakarya
Şampiyon #4 Nejat Alkap - İstanbul
Şampiyon #5 Özdal Kapmaz #1 - İstanbul
Şampiyon #6 Erdinç Bayındır - İstanbul
Şampiyon #7 Mustafa Şahin - Sakarya
Şampiyon #8 Özdal Kapmaz #2 - İstanbul
Şampiyon #9 Hakan Çınal #1 - Sakarya
Şampiyon #10 Hakan Çınal #2 - Sakarya
Şampiyon #11 Gültekin Uygur #1 - İstanbul
Şampiyon #12 Gültekin Uygur #2 - İstanbul
TAVLA İÇİN TAVLA (1x8 oyuncu)
Şampiyon Bora Yurdun - Marmaris
Turnuva
Komitesi:
Başkan
Arda Fındıkoğlu (İstanbul), Üyeler Abdullah Sorgüven (İstanbul), Bora Yurdun (Marmaris),
Cumhur Bektüre (İstanbul), Güral Bulut (Kocaeli), Ümit Bata (Kuşadası)
Direktör: Arda Fındıkoğlu - WBF Türkiye Temsilcisi
Organizasyon: WBF-Türkiye Modern Tavla Organizasyonu
© 2023 WBF-Türkiye