WBF-Türkiye XIII. Kocaeli Tavla Şampiyonası
08-10 Mart 2024 / Emex Otel / Kocaeli
ANA AKTİVİTE
MODERN TAVLA (89 oyuncu)
Şampiyon Gülderen Gücavlı - İstanbul
Finalist Yasin Özergil - Kocaeli
Üçüncü Oğuz User - İstanbul
Dördüncü Berkan Kalender - Ankara
"Ekstra Kazanç" Birincisi Gülderen Gücavlı - İstanbul
Galipler Grubu Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Mağluplar Grubu Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Ana Aktivite Final Tablosu için tıklayınız.
ELİT KULÜP ÖZEL (44 oyuncu)
Birincilik Gülderen Gücavlı - İstanbul
İkincilik Yasin Özergil - Kocaeli
BAYANLAR ÖZEL (4 oyuncu)
Birincilik Gülderen Gücavlı - İstanbul
İkincilik Gözde Diptaş - İstanbul
GELENEKSEL TAVLA (52 oyuncu)
Şampiyon Önder Akçabelen - Sakarya
Finalist Gökhan Çelik - Kocaeli
Üçüncü Adnan Çam - Denizli
Dördüncü Gültekin Uygur - İstanbul
"HAKAN ÖZKALE ANISINA"
DANIŞMAN ÇİFTLER (48 ekip)
Şampiyon Atalay Uluakay / Gözde Uluakay - Manisa / Manisa
Finalist Burak Kaya / İsmail Köknar - İstanbul / İstanbul
Yarı finalist Mustafa Reşat Çıkıntaş / Tolga Özkale - Kocaeli / Kocaeli
Yarı finalist Mithat Sorgüven / Ömer Aykut Sorgüven - İstanbul / İstanbul
"FERDİ ERYENER ANISINA"
HAVUZ (49 oyuncu)
Şampiyon Zeki Gelbal - Kocaeli
Finalist Hamit Hasbay - İstanbul
Üçüncü Ali Mert Gönenç - Kocaeli
Dördüncü Yasin Özergil - Kocaeli
1-PUAN (128 oyuncu)
Şampiyon Gözde Diptaş - İstanbul
Finalist Ömer Çakıcı - Kocaeli
Yarı finalist Mustafa Aydın - Kocaeli
Yarı finalist Atalay Uluakay - Manisa
MERİT`E DAVET (16 oyuncu)
Şampiyon Abdullah Sorgüven - İstanbul
Finalist Gültekin Uygur - İstanbul
Yarı finalist Oğuz User - İstanbul
Yarı finalist Hakan Çınal - Sakarya
UTT-2024 DAVET (9x8 + 1x4 oyuncu)
Şampiyon #1 Serkan Çalışır - Sakarya
Şampiyon #2 Emrullah Coşar - İstanbul
Şampiyon #3 Önder Akçabelen #1 - Sakarya
Şampiyon #4 Nejat Alkap - İstanbul
Şampiyon #5 Haydar Uruçoğlu - İstanbul
Şampiyon #6 Hasret Bekar #1 - Kdz.Ereğli
Şampiyon #7 Ömer Çakıcı - Kocaeli
Şampiyon #8 Hasan Gemici - Ankara
Şampiyon #9 Önder Akçabelen #2 - Sakarya
Şampiyon #10 Hasret Bekar #2 - Kdz.Ereğli
TAVLA İÇİN TAVLA (2x8 oyuncu)
Şampiyon #1 İsmail Köknar - İstanbul
Şampiyon #2 Berkan Kalender - Ankara
Turnuva
Komitesi:
Başkan
Arda Fındıkoğlu (İstanbul), Üyeler Abdullah Sorgüven (İstanbul), Cemalettin Karakütük (Ankara), Cumhur Bektüre (İstanbul),
Güral Bulut (Kocaeli), Tunç Sökmener (Kocaeli), Ümit Bata (Aydın), Zafer Önder (Ankara).
Direktör: Arda Fındıkoğlu - WBF Türkiye Temsilcisi
Organizasyon: WBF-Türkiye Modern Tavla Organizasyonu
© 2024 WBF-Türkiye